Kodėl pirkti originalias dalis?

Tam, kad Jūsų MINI ir liktų MINI

Kai kurių dalykų paprasčiausiai negalima pakeisti niekuo kitu. Tarkime, nepakeičiamos yra išskirtinių automobilių – MINI – dalys. Norint, kad šie automobiliai ilgai tarnautų ir išliktų tokie pat saugūs, kokius juos į vairuotojų rankas atiduoda gamintojai, menkiausia detalė turi atitikti MINI koncerno kokybės standartus. Atskirų dalių ir jų montavimo kokybė bei priežiūra lemia, ar automobilis bus saugus, veiks tiksliai ir harmoningai.

Patikima, saugu, sklandu ir ilgam

Originalios MINI automobilių dalys gaminamos tik šio koncerno gamyklose, o jas tiekia tik oficialūs MINI atstovai. Nei turguje, nei parduotuvėse originalių dalių neįsigysite. Gal tik tais retais atvejais, kai parduotuvėms suteikiama teisė perparduoti iš oficialių MINI atstovų įsigytas atsargines dalis. Originalių dalių privalumai akivaizdūs:

Visos detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos MINI automobilių gamyklose. Mažesne kaina pridengtas neoriginalių dalių patrauklumas dingsta tada, kai susimąstoma apie keleivių saugumą, kurį lemia, pavyzdžiui, kai kurių važiuoklės ir stabdžių sistemos dalių kokybė. Nepasitaiko jokių nesklandumų montuojant dalis, nes originalios atsarginės dalys pritaikytos konkretiems automobiliams. Ilgas garantinis laikas – net 24 mėnesiai.

Operatyvi ir kvalifikuota pagalba

Be to, kad originalių dalių galima įsigyti tik oficialių MINI atstovų servisuose, į šiuos servisus verta kreiptis ir dėl kitų svarių priežasčių:

  • operatyvus aptarnavimas – prireikus MINI atstovybėje greitai galima rasti reikiamą dalį, mat iš viso atsarginių dalių sąrašo, kurį sudaro dešimtys tūkstančių pavadinimų, reikiama dalis išrenkama naudojantis naujausiomis kompiuterinėmis programomis;
  • nebegaminamų automobilių dalys – tai viena iš prekių, kurias gali pasiūlyti MINI atstovai. Net praėjus 15-ai metų po modelio pagaminimo, oficialiuose servisuose galima įsigyti jam tinkamų originalių dalių. Be to, pas mus vykdoma speciali 7+ programa, kuri suteikia ypač palankias kainas 7 ir daugiau metų sulaukusių MINI automobilių dalims;
  • kvalifikuotų specialistų patarimai MINI servisuose yra sudedamoji klientų aptarnavimo dalis.

Originalias MINI dalis galite įsigyti šioje internetinėje parduotuvėje arba oficialiuose Krasta Auto servisuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje:

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A
tel. (8 5) 274 0443
Krasta Auto Kaunas
Veiverių g. 150
tel. (8 37) 210 504
Krasta Auto Klaipėda
Šilutės pl. 83
tel. (8 46) 236 873

Turite klausimų? Į juos mielai atsakys mūsų aptarnavimo konsultantas – kreipkitės telefonu +370 615 93548 arba pateikite užklausą.

Reikia pagalbos?
+370 615 93548
I-V (8:00 - 17:00)
susisiekite su mumis »
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Pakanka įvesti 7 paskutinius simbolius, raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu