Generatoriaus tvirtinimo dalys automobiliui 3' E30, M3 Coupe (JAV)

  • Grupė Variklio elektros sistema
  • Pogrupis Generatoriaus tvirtinimo dalys (12_0186)
  • Dalių sąrašas
Rodoma informacija modeliui: 3' E30, M3 Coupe (JAV)
Rodoma informacija modeliui: 3' E30, M3 Coupe (JAV)
Dalies pavadinimas / numeris
01 Supporting bracket
12 31 1 284 306
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
163,33 €
Papildoma informacija
02 Hex bolt
07 11 9 912 553
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,26 €
Papildoma informacija
Negaminama
02 Hex bolt M8x75-8.8-ZNS3
07 11 9 906 028
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,16 €
Papildoma informacija
03 Hex bolt M8X80
07 11 9 912 558
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,82 €
Papildoma informacija
04 Poveržlė 8
07 11 9 932 095
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,04 €
Papildoma informacija
Negaminama
04 Poveržlė
07 11 9 904 115
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
0,05 €
Papildoma informacija
05 Nut
07 12 9 946 400
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,25 €
Papildoma informacija
Negaminama
05 Self-locking hex nut
07 12 9 905 767
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
05 Veržlė
07 12 9 906 196
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
1,91 €
Papildoma informacija
06 Hex bolt M10X20-10.9-PHR
07 11 9 913 830
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,75 €
Papildoma informacija
07 Spring washer
07 11 9 933 110
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
07 Poveržlė 10 *25*
07 11 9 932 112
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,36 €
Papildoma informacija
Negaminama
07 WAVE WASHER B10
07 11 9 932 122
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,98 €
Papildoma informacija
Negaminama
07 WAVE WASHER B10-ZNS3
07 11 9 904 463
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
0,59 €
Papildoma informacija
08 Adjusting bar
12 31 1 312 137
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
70,22 €
Papildoma informacija
09 Idler
12 31 1 273 639
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
09 Veržlė
12 31 7 677 914
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
5,98 €
Papildoma informacija
10 Saucer-head screw M8X80
12 31 1 276 516
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,49 €
Papildoma informacija
11 Hex bolt M8X28-ZN
07 11 9 913 659
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
1,97 €
Papildoma informacija
11 Varžtas M8*35
07 11 9 913 676
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,21 €
Papildoma informacija
12 Bush
11 72 1 261 404
Išsiųsime per: 7 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,55 €
Papildoma informacija
Reikia pagalbos?
+370 615 93548
I-V (8:00 - 17:00)
susisiekite su mumis »
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Pakanka įvesti 7 paskutinius simbolius, raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu